Kaliteli Temizlik,Kaliteli Yaşam Demektir.

Whatsapp : 0(534)596 00 53  
Telefon : 444 4 670 |      

Hakkımızda

Hakkımızda
Aplus Temizlik 2008 Yılında kurulmuş olup kurulduğu günden itibaren müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olan bir kurumdur. Günümüz koşullarının en ileri teknolojik aletlerini bünyesinde bulunduran ve hiç bir alt yapı yatırımdan çekinmeden ilerlemeye devam etmektedir. İnsan hayatından çok önemli bir noktaya hizmet verdiğini hiçbir zaman unutmayan ve bu sektörde farkındalık yaratmak için hizmet veren bir firma profili çizmektedir. Aplus Temizlik Hizmetleri olarak her türlü temizilk işinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Kurumsal temizlik ve genel temizlik çözümlerimizle bizi tanımanız için size bir telefon kadar yakınız.

Kalite Politikamız
Aplus Anlam olarak bir çok yerde kullanılan bir kalite ifadesidir. A+ temizlik hizmetleride kaliteli hizmet anlayışının bir ifadesidir. Kaliteli hizmet anlayışımız ise , Yıllardır temizlik ve kozmetik ürünleri üretimi ve satışı konusunda verdiğimiz profesyonel çalışmalardan gelmektedir. A Plus Temizlik hizmetleri Genel temizlik çözümlerinden ve Kurumsal temizlik çözümlerinde sizler eksiksiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak kurulu sistemimizde temizliğin A+plus hizmetini vermekteyiz.

İnsan Kaynakları
Aplus Temizlik Hizmetleri sektördeki yerini ve hızlı ilerleyişini iyi ve profesyonel bir ekibe borçludur. Sizde bu ekibin bir parcası olmak istiyorsanız Cv'nizi info@aplustemizlik.com adresine gönderin.