Kaliteli Temizlik,Kaliteli Yaşam Demektir.

Whatsapp : 0(534)596 00 53  
Telefon : 444 4 670 |      

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetindeki tecrübesi ile uzun yıllardır kendini zirveye taşımış olan bir firma ile irtibat kurmak istiyorsanız APLUS Temizlik Koltuk Yıkama hizmetimiz ile bir an önce tanışmalısınız. Hizmette kusursuz davranan personellerimizin deneyimleri ile sizlere beklentilerinizin çok üstünde bir hizmet sunmaktayız. Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutabilmek için daima teknolojik yenilikleri takip edip cihazlarımızı ve yıkama makinalarımızı daima güncelliyoruz.. koltuk yıkama hizmet talebinizi iletmek ve hizmet alama talebinizi bildirmek amacı ile firmamız ile 7/ 24 irtibat kurabilirsiniz. Yıkama personelimiz randevu talebiniz ardından evinize gelerek koltuğunuzun cinsine ve türüne göre nasıl yıkama gerçekleştirecekleri konusunda karar verirler ve yıkama işlemini gerçekleştirirler. Koltuk Yıkama kullandığımız temizlik malzemeleri seçiminde anti bakteriyel, keskin koku bırakmayan, çabuk uçan ve temizlik için en uygun malzeme tercihinde bulunuyoruz ve çocuklarınız için alerjik olan durumların önüne geçiyoruz.

Koltuklarınızı ileri teknoloji ile yıkıyoruz.

Koltuk yıkama işlemi her türlü yağ, kir üzerinde son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kalite konusunda size aradığınız hizmeti vermeyen firmalarla anlaşıp daha ucuz hizmet almak yerine firmamızı tercih edip uzun süre memnun kalacağınız hizmet standartından faydalanama tercihinde bulunabilirsiniz. Titiz çalışma, ilkesi, her zaman memnuniyet sağlayan personellerimiz, deneyimli ellerde çözüm arayışı içerisinde kaliteli bir koltuk yıkama firması arayışı içinde iseniz bir an önce A PLUS Temizlik hizmetleri Koltuk Yıkama firmamız ile irtibata geçip memnun kalacağınız bir koltuk yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Merhaba A PLUS Temizlik Fabrikası olarak tüm İstanbul’a 6 araç 2 motorize ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır. Yapmış olduğumuz temizlik hizmetlerini sizler için İnstagram adresimizde ‘aplus_temizlik_fabrikasi’ paylaşmaktayız ve armut.com üzerinde tavsiye edilen, ilk 10 firma arasında da 1.sıradayız. Firmamızda çalışan tüm personelimiz Türk olup, Ssk ve ayrıca tüm eğitim belgeleri almış personellerdir. Kullanılan makine ekipmanımız KARCHER marka olup dünyaca ödül almış yüksek vakum gücüne sahip, Deterjan’ımız ERA111 Koltuk yıkama şampuanıdır ve insan sağlığına hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. (anti alerjiktir) Yapılacak olan temizlik hizmetinizin tüm detayları size sms olarak gönderilmektedir. Yıkamalarımız Garantilidir. Bunun dışında sizlere Stor Perde Yıkama – Yerinde Halı Yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Koltuk Yıkama işlemi nasıl yapılmaktadır?