APLUS TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tescilli Markamız ile sizlere Koltuk Yıkama - Kurumsal Temizlik - Stor Perde Yıkama - Petek Temizliği Hizmetlerinde Destek vermekteyiz.

HAKKIMIZDA

Aplus Temizlik 2008 Yılında kurulmuş olup kurulduğu günden itibaren müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olan bir kurumdur. Günümüz koşullarının en ileri teknolojik aletlerini bünyesinde bulunduran ve hiç bir alt yapı yatırımdan çekinmeden ilerlemeye devam etmektedir. İnsan hayatından çok önemli bir noktaya hizmet verdiğini hiçbir zaman unutmayan ve bu sektörde farkındalık yaratmak için hizmet veren bir firma profili çizmektedir. Aplus Temizlik Hizmetleri olarak her türlü temizilk işinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Kurumsal temizlik ve genel temizlik çözümlerimizle bizi tanımanız için size bir telefon kadar yakınız 444 4 670

VİZYON

Vizyon
Aplus Temizlik Hizmetleri olarak sektörde verilen hizmet kalitesini daima bir adım önde tutmayı başarıp müşteri odaklı hizmet prensibimiz temizlikteki kalitemizi daha da artırmaktadır.

MİSYON

Temizliğin bir ihtiyaç olduğu insan yaşamında bu işe ayırdıkları zamanı daha verimli olabilecekleri alanlarda harcamaları için hayatlarına pozitif değerler katıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Aplus Anlam olarak bir çok yerde kullanılan bir kalite ifadesidir. A+ temizlik hizmetleride kaliteli hizmet anlayışının bir ifadesidir. Kaliteli hizmet anlayışımız ise , Yıllardır temizlik ve kozmetik ürünleri üretimi ve satışı konusunda verdiğimiz profesyonel çalışmalardan gelmektedir. A Plus Temizlik hizmetleri Genel temizlik çözümlerinden ve Kurumsal temizlik çözümlerinde sizler eksiksiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak kurulu sistemimizde temizliğin A+plus hizmetini vermekteyiz.

İNSAN KAYNAKLARI

Aplus Temizlik Hizmetleri sektördeki yerini ve hızlı ilerleyişini iyi ve profesyonel bir ekibe borçludur.

Sizde bu ekibin bir parcası olmak istiyorsanız Cv'nizi ik@aplustemizlik.com adresine gönderin.

Duyurular

Simit Sarayı Kurumsal Temizlik Hizmetleri ile bizi tercih ettiği için Teşekkür ederiz Genel Temizlik Koltuk Yıkama ve Zemin Temizliği İşleri Sorunsuz olarak yapılmıştır.
Erdem Hastaneleri Kurumsal Temizlik Hizmetlerinde bizi tercih etmiştir. Hastane Genel Hijyen temizliği Zemin Temizliği Stor Perde Yıkama ve Zemin Temizliği Yapılmıştır.
Çırağan Sarayına Temizlik işlerinde Bizi tercih ettiği için Teşekür ederiz. Koltuk Yıkama Zemin Halı Yıkama İşlemleri sorunsuz bir şekilde teslim edilmiştir.
Bezmi Alem Üniversitesi Hastanesi Genel Temizlik işleri ve Stor Perde Yıkama işlemleri Yapılmıştır.