Kaliteli Temizlik,Kaliteli Yaşam Demektir.

Whatsapp : 0(534)596 00 53  
Telefon : 444 4 670 |      

Kurumsal Temizlik

APLUS TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak Kurumsal çerçevede Ofis Temizliği Fabrika Temizliği İnşaat Temizliği Otel Temizliği Mağaza Temizliği Hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermekteyiz.Bir çok alanda gerek devamlı gerekse zamanlı olarak temizlik personeli ve makinaları tedariği sağlamaktayız. Kurumsal Temizlik işlerinizde A PLUS temizlik personellerinin kaliteli işçiliği ile tanıştıktan sonra firmanızdaki ve kurumunuzdaki havanın ve görüntünün değiştiğine sizde şahit olacaksınız.

Kalite sertifikalarımız uluslar arası garantili makinalarımız ile verdiğimiz hizmetin daima arkasında olup tescilli markamız ile sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kurumsal Temizlik Hizmeti denildiğinde A PLUS daima çıtayı yüksek tutmuştur ve daima müşterilerinin yüzünü güldürmüştür.

Temizlik Bizim İşimiz.

A PLUS temizlik deneyimli kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile her türlü temizlik işinde yanınızda. Temizlik konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizi kurumsal alanda daha da ilerlettik, Şirketlerin büyük bir yükünü onlardan alıyoruz ve bu işi çok ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Sizde uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız