Kaliteli Temizlik,Kaliteli Yaşam Demektir.

Whatsapp : 0(534)596 00 53  
Telefon : 444 4 670 |      

S.S.S.

Koltuk Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyorsunuz ?

Aplus Temizlik Hizmetleri olarak Karcher marka koltuk yıkama makineleri ve Era111 Koltuk yıkakama şampuanları kullanarak koltuklarınızı hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Koltuğunuzu bir kere yıkayıp bırakmıyor içerisinden temiz su gelene kadar yıkama işlemine devam ediyoruz. Böylece koltuğunuzun içine işleyen tüm kirleri söküp alıyoruz.

Kullanılan Malzemeler Güvenilir mi ?

Kullandığımız tüm ürün ve ekipmanlarımız tamamen güvenilir ve sağlıklı malzemelerdir. Koltuklarınızı yıkarken kullandığımız deterjanlarımız ödül sahibi Era111 marka ürünlerdir. Kullandığımız makineler ise dünyaca ünlü ve ödüllü Karcher marka ekipmanlardır.

Ekipmanlarınız Adreslere Gelirken Dezenfekte Ediliyor mu ?

Kesinlikle.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlıkları açısından her yeni adreste ekipmanlarımız temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Pandemi döneminde en önem verdiğimiz konulardan birisidir.

Ekibiniz Güvenilir mi ?

Evet.

Ekibimiz tamamen güvenilir ve işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Ekibimizin her üyesi Sigortalı ve işçi sağlık güvenlik sertifikaları mevcuttur.

Koltuğum Temizlendi Fakat Bazı Kısmında Kir Var ?

Koltuğunuzun kuruma işleminden sonra ortaya bazı lekeler ortaya çıkarsa bunun için üzülmenize gerek yok. Whatsapp hattımızdan veya şirket telefonumuzdan yetkili kişiler ile görüşerek bu sorununuza hızlıca ve pratik çözümler üretelim.